ICON Albania ofron: KURSE NE GJUHEN ITALIANE

14925385_1264721316882757_4428990064966764586_n
iCON Albania kerkon operatore me eksperience per fushaten e VODAFONE CASA
November 3, 2016

ICON Albania ofron: KURSE NE GJUHEN ITALIANE

12804803_1095282177160006_7615024112049944784_n

Per personat te cilet nuk kane njohuri te mjaftueshme te gjuhes italiane per te filluar pune ne call center ofrojme kurse ne gjuhen italiane.
Kursi zgjat 1.5 muaj dhe ndahet ne tre nivele, zhvillohet 3 here ne jave nga 1.5 ore.
Pagesa eshte vetem 50 euro ne total.
Pas mbarimit te kursit puna eshte e garantuar prane zyrave tona ose partnereve tane.
Cel: 0682063223
Ose mund te na vizitoni ne zyrat tona ne adresen Rr.Myslym Shyri, mbrapa karburant Gulf.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *